O nas

Firma DECODACH powstała w 2002 roku, a przed założeniem korzystała z blisko 8-letniego doświadczenia zdobytego na rynku zachodnim oraz przy współpracy niemieckich firm budowlanych. Nasz zespół to specjaliści w swoim fachu. Doświadczenie i pasja, podparta uprawnieniami i dyplomami mistrzowskimi. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.
POMOZEMY CI DOBRAĆ DACHÓWKĘ NAJLEPSZĄ DLA TWOJEGO DACHU.

Wybierając nasze usługi dostajesz materiał w cenach hurtowych i z 8% VAT. Dzięki temu korzystasz z materiałów wysokiej jakości i oszczędzasz pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co jest potrzebne, aby twój dach był piękny i bezpieczny.

Przyjdź po bezpłatną wycenę!

Długoletnia gwarancja!

Doradztwo, sprzedaż oraz wykonawstwo.

– Dachówki ceramiczne

– Dachówki cementowe,

– Blachodachówki,

– Okna dachowe,

 – Systemy rynnowe,

Dachówki

W naszej ofercie znbajdziesz duzy wybór dachówek. Szeroka gama kolorów i kształtów. Dachówki zakładkowe, karpiówki układane w łuske lub koronę, nowoczesne dachówki płaskie, jak również dachówki cementowe. Współpracujemy z najlepszymi! Należymy do programów współpracy z markami takimi jak: Meyer-Holsen, Bogener, Creaton, Koramic, Roben czy Bras.

Blachodachówki

System stalowych pokryć dachowych najlepiej sprawdza się przy renowacji dachów. To rozwiązanie dla ceniących sobie czas, jakośc i domowy budżet. Nowoczesne blachodachówki to nawet 50 lat gwarancji! W naszej ofercie blachy najnowszej generacji: blachodachówki modułowe, faliste, panele na rąbek stojący, blachy trapezowe.

Dachy płaskie

Niezależnie od tego czy budujesz nowy czy twój dach płaski potrzebuje remontu. Kompleksowo zajmiemy sie dociepleniem, papowaniem i obróbkąblacharską. Dachy płaskie pod specjalna ochorną. Znajdziesz u nas duzy wybór pap i produktów najlepsych producentów. Dobrze wykonany dach płaski z wykorzystaniem najlepszych materiałów to spokój na długie lata.

Okna dachowe, rolety

Wybierz rozwiązanie dla sowjego poddasza. Bez wzgledu na to jaką pełni funkcję. Oferujemy bogaty wybór okien, wyłazów dachowych i świetlkiów. fachowo doradzimy jakie okna będą najlepiej słuzyć Twoim potrzebom. Wyposazymy w szereg ułatwiający codzienność akcesoriów. Znajdziesz u nas rolety wewnetrzne, zewnętrzne, żaluzje, markizy przeciwsłoneczne, elektryczne i solarne systemy sterowania. Dzięki ścisłej współpracy z liderami na rynku okien dachowych jestesmy specjalistami w kompleksowym montażu.

Systemy rynnowe

Orynnowanie gotowe na deszcz! Wybierz jeden z proponowanych modeli rynienplastkowych, stalowych, ocynkowanych z tytan cynku lub miedzi. Szeroka paltea bawr i odcieni.